Hitachi-centrum, s.r.o.
Prodejna, servis a půjčovna elektrického nářadí Hitachi
+420 549 210 154
+420 608 757 204
Drobečková navigace

Úvod > Sortiment

Sortiment

bg_logo.png

Specializujeme se výhradně na sortiment japonské značky Hitachi Koki Co. Ltd. 

Nejmodernější technika

Japonsko dnes nabízí nejvyšší technologii prakticky ve všech průmyslových odvětvích, elektropřístrojů Hitachi nevyjímaje.

Motory - veškerá vinutí jsou impregnována epoxidem, přípojky kolektorů jsou svařovány a proto jsou obzvláště odolné vůči horku.

Těla přístrojů - jsou vyrobena z umělé hmoty vyztužené skelnými vlákny a tím jsou mimořádně pevná.

Ložiska - velice kvalitní uzavřená kuličková ložiska nevyžadují absolutně žádnou údržbu a zajišťují zvláště dlouhou životnost.

Kontrola kvality

Nářadí Hitachi je bez výjimky podrobeno v každém stádiu zhotovení nejtvrdším inspekcím a zkouškám podle přísného programu kontroly kvality. Zkušební experti prohlížejí každý díl s největší přesností a pečlivostí na jeho bezvadný stav. Konstrukční části a konstrukční celky se důkladně prohlížejí již na montážní lince. Po konečné montáži je každý kus nářadí ještě jednou podrobně přezkoušen, aby byla zaručena stálá kvalita.

EKO-Produkt

Hitachi Koki navrhuje výrobky v rámci hodnocení dopadu na životní prostředí. Nejsou zaznamenávány pouze základní body hodnocení výrobku podle systému v rámci Hitachi Group, ale je poskytován ucelený systém informací o vlivu na životní prostředí.

Tyto informace jsou symbolizovány značkou ekologického produktu  a příslušnými informacemi o výrobku.

Design a ergonomie

Hitachi získává ceny "iF Design Award". Celosvětově jde o jedno z nejprestižnějších designových ocenění. Posuzovány jsou nejen parametry související s návrhem, jako např. kreativita, vzhled, uživatelská přívětivost, ale rovněž faktory jako výkon, kvalita, cena a vliv na životní prostředí.

 

hitachi-tools-Malaysia.jpg

Hitachi-centrum, s.r.o.

Banskobystrická 176
612 00 Brno

Bohumil Svoboda
E-mail: hitachi.centrum@email.cz
Mobil: +420 608 757 204

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Navštivte nás

Zobrazit na mapě